• خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 96/04/01

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 96/04/01

  • خطبه های نماز جمعه مورخ 11/3/1397

    خطبه های نماز جمعه مورخ 11/3/1397

  • این سنت الهی است که دشمن شکست بخورد

    این سنت الهی است که دشمن شکست بخورد

به گزارش نوشهر آدینه جلسه اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه نوشهر که با حضور حجت الاسلام مشایخ امام جمعه نوشهر ، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی نوشهر در مدرسه علمیه شهید بهشتی نوشهر برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام محمود مشایخ امام جمعه نوشهر در ، طی سخنانی ضمن تبریک دهه ولایت در خصوص ضرورت توجه به ترویج فرهنگ و معارف دینی گفت : ما باید برای ترویج دین وقت بگذاریم.
وی ارزش دین را بیش از آن چیزی دانست که در جهت ترویج آن انجام می پذیرد و افزود: امام حسین علیه السلام برای حفظ و ترویج دین خون خود را نثار کرد.
امام جمعه نوشهر در ادامه خاطرنشان کرد: اعضاء ستاد باید به روز و همیشه در جریان اخبار باشند که اگر راهپیمائی یا هر برنامه دیگری باشد انجام وظیفه کنند.
وی در فراز دیگری از سخنان خود گفت: اجتماع نماز جمعه بزرگترین اجتماع در سطح شهر است.
حجت الاسلام مشایخ تاکید کرد: خیلی از اهالی روستاهای اطراف علاقمند به شرکت در نماز جمعه هستند، ولی به علت نداشتن وسیله نقلیه و مشکلات ایاب و ذهاب نمی توانند در نماز جمعه شرکت کنند.
امام جمعه محترم نوشهر با تقدیر از اعضای ستاد نماز جمعه خطاب به آنان بیان داشت: شما نور چشم و بازوی ما هستید، جهت ارتقاء سطح توانمندی خود بکوشید همانطور که در سنگر نماز جمعه فعالیت می کنید و وقت می گذارید، از خانواده و تربیت فرزندان خود غفلت نکنید.
وی ابراز کرد:نماز جمعه ای قوی است که ستاد نیرومند و فعال داشته باشد.
حسین مشایخ مسئول ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان نوشهر نیز در این جلسه طی گزارشی گفت: ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان نوشهر بنا به اعلام دفتر سیاستگذاری نماز جمعه استان مازندران جزء 6 ستاد فعال و برتر در سطح استان مازندران می باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود نکاتی را در خصوص حضور جوانان ، مسئولین و همه صنوف و اقشار در نماز جمعه بیان نمود.
همچنین حجت الاسلام محمدجوادقائمی مدیر مدرسه علمیه شهید بهشتی نوشهرنیز با معرفی مدرسه علمیه شهید بهشتی و تشریح فعالیتهای علمی مدرسه اذعان کرد: انتظار داریم همچنان که مسئولین محترم به سایر موسسات آموزش عالی در سطح شهرستان توجه می کند ، به مدرسه علمیه هم توجه نمایند.
اضافه می نماید در این نشست هریک از اعضای ستاد نظرات و پیشنهاداتی در خصوص هرچه باشکوه تر برگزار شدن نماز جمعه ارایه نمود.