• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

به گزارش نوشهر آدینه جلسه اعضای ستاد برگزاری نماز جمعه نوشهر که با حضور حجت الاسلام مشایخ امام جمعه نوشهر ، معاون فرماندار و بخشدار مرکزی نوشهر در مدرسه علمیه شهید بهشتی نوشهر برگزار شد.
در این جلسه حجت الاسلام محمود مشایخ امام جمعه نوشهر در ، طی سخنانی ضمن تبریک دهه ولایت در خصوص ضرورت توجه به ترویج فرهنگ و معارف دینی گفت : ما باید برای ترویج دین وقت بگذاریم.
وی ارزش دین را بیش از آن چیزی دانست که در جهت ترویج آن انجام می پذیرد و افزود: امام حسین علیه السلام برای حفظ و ترویج دین خون خود را نثار کرد.
امام جمعه نوشهر در ادامه خاطرنشان کرد: اعضاء ستاد باید به روز و همیشه در جریان اخبار باشند که اگر راهپیمائی یا هر برنامه دیگری باشد انجام وظیفه کنند.
وی در فراز دیگری از سخنان خود گفت: اجتماع نماز جمعه بزرگترین اجتماع در سطح شهر است.
حجت الاسلام مشایخ تاکید کرد: خیلی از اهالی روستاهای اطراف علاقمند به شرکت در نماز جمعه هستند، ولی به علت نداشتن وسیله نقلیه و مشکلات ایاب و ذهاب نمی توانند در نماز جمعه شرکت کنند.
امام جمعه محترم نوشهر با تقدیر از اعضای ستاد نماز جمعه خطاب به آنان بیان داشت: شما نور چشم و بازوی ما هستید، جهت ارتقاء سطح توانمندی خود بکوشید همانطور که در سنگر نماز جمعه فعالیت می کنید و وقت می گذارید، از خانواده و تربیت فرزندان خود غفلت نکنید.
وی ابراز کرد:نماز جمعه ای قوی است که ستاد نیرومند و فعال داشته باشد.
حسین مشایخ مسئول ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان نوشهر نیز در این جلسه طی گزارشی گفت: ستاد برگزاری نمازجمعه شهرستان نوشهر بنا به اعلام دفتر سیاستگذاری نماز جمعه استان مازندران جزء 6 ستاد فعال و برتر در سطح استان مازندران می باشد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود نکاتی را در خصوص حضور جوانان ، مسئولین و همه صنوف و اقشار در نماز جمعه بیان نمود.
همچنین حجت الاسلام محمدجوادقائمی مدیر مدرسه علمیه شهید بهشتی نوشهرنیز با معرفی مدرسه علمیه شهید بهشتی و تشریح فعالیتهای علمی مدرسه اذعان کرد: انتظار داریم همچنان که مسئولین محترم به سایر موسسات آموزش عالی در سطح شهرستان توجه می کند ، به مدرسه علمیه هم توجه نمایند.
اضافه می نماید در این نشست هریک از اعضای ستاد نظرات و پیشنهاداتی در خصوص هرچه باشکوه تر برگزار شدن نماز جمعه ارایه نمود.