• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

 • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

 • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

  خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خطبه نماز جمعه مورخ 1394/9/13 شهرستان نوشهر

خطبه ی نماز جمعه 13/9/1394

حضرت آیت الله مشایخ در خطبه ی دوم نماز جمعه مورخ 13/9/94 به مسائل روز اشاره نمود و در فرازی از سخنان خود گفتند : بعد از رحلت جانسوز پیامبر اکرم (ص) با تشکیل سقیفه بنی ساعده بزرگترین لطمه به اسلام و مسلمین وارد شده است. در اسفند ماه سال جاری انتخابات خبرگان را در پیش رو داریم . وظیفه خبرگان حفظ اصل نظام و رهبری است باید حواسمان جمع باشد که سقیفه ی جدیدی تشکیل نشود.

ایشان در خصوص زیارت از راه دور پیامبر اکرم (ص) گفتند: زیارت از راه دور پیامبر اکرم (ص) نه تنها دارای ارزش معنوی است بلکه کاری سیاسی است. همچنین در مورد 16 آذر و روز دانشجو گفتند : 16 آذر روز دانشجو روز ایستادگی و مقاومت دانشجویان در برابر استعمار و مقابله با آمریکا است. دانشجویان عزیز باید توجه داشته باشند که دانشگاه تبدیل به باشگاه احزاب نشود و دانشجویان بصیرت داشته باشند که از وجودشان استفاده ابزاری نشود . از دانشجو جماعت توقع است که افق فکرشان را از سطح روزنامه ها و سایت ها بالاتر ببرند. در مسئله تبیین اقتصاد مقاومتی ورود پیدا بکنند و نیز اشاره نمودند که : تاریخ جنگ برای ما درس و عبرت است.کلید پیروزی ما در دفاع مقدس پیروی از رهبری بود امروز هم باید لبیک گوی رهبری باشیم.

در خصوص گزارش امانو یاد آور شدند که ما نباید خوشبین باشیم دستگاه نظارتی ما باید دقت و توجه بیشتری داشته باشد. در رابطه با نامه ی اخیر مقام معظم رهبری به جوانان غرب گفتند این نامه ادامه ی نامه های رسول اکرم (ص) از دعوت مردم به اسلام است.

عکس العمل عجولانه نشان دادن و مساجد را به آتش کشیدن مشکل را حل نمیکند. بیایید اسلام واقعی را بشناسید. اسلام را در کربلا و صاحب کربلا که در برابر افراط گرایان گمراه زمان خود قیام کرد بشناسید.

 

IMG_2077 IMG_2080

2 ديدگاه برای “خطبه نماز جمعه مورخ 1394/9/13 شهرستان نوشهر

 1. حسین مشایخ گفت:

  قابل استفاده برای عموم طبقات بسیا رخوب

 2. حسین مشایخ گفت:

  بسیارخوب ممنون قابل استفاده برای همه طبقات