• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خطبه نماز جمعه 1394/9/6 شهرستان نوشهر توسط حاج آقا مشایخ

روز نیروی دریایی

به مناسبت روز 7 آذر روز نیروی دریایی گفتند نیروی دریایی نیروی راهبردی است یعنی نیروی تشریفاتی نیست و در سیاست کشور اثر گذار است و نیرویی استراتژیک است. نیروی دریایی نه تنها در جنگ خوب عمل کرد امروز در آب های آزاد نیز حضور دارد و با دزدان دریایی مبارژه و از منافع جمهوری اسلامی دفاع میکنند.

شهادت شهید مدرس

به مناسبت روز 10 آدر روز شهادت شهید مدرس جمله ی یادگاری شهید مدرس را یادآوری کردند : ” دیانت ما عین سیاست ماست و سیاست ما عین دیانت ماست ”

امروز در مجلس ما به شهید مدرس ها نیاز داریم. مجلسی موفق است که صداقت داشته باشد. اهمیت مجلس تا آنجاست که هیچ کس حتی رهبری نمیتواند آن را منحل کند پس در انتخاب نماینده باید خیلی دقت کنیم.

فرمایشات رهبری در جمع بسیجیان

راجع به شیوه نفوذ دشمن فرمودند از دو روش استفاده میکنند.

1- موردی. یعنی فردی وارد دستگاه میشود ، حرفی میزند که حرف دشمن است.

2- شبکه ای. یعنی به صورت شبکه وارد سیستم میشود و سبک زندگی مردم و فرهنگ را عوض میکنند و این خیلی خطرناک است.

دیدار پوتین با رهبری

این دیدار دو ساعت طول کشید. این دیدار بدون استقبال و عرف دیپلماتیک در دنیا بی سابقه است. روسیه کشوری است قدرتمند دارای 9 میلیون مسلمان که متأسفانه عربستان از آنها سؤ استفاده کرد و به وهابیت کشانده است و او امروز در صدد بر آمد مسلمان های معتدل را بالا بیاورد.

این که پوتین قرآنی را به رهبری هدیه کرد هم پیلم دارد. یعنی من هم راه حل را قرآن میدانم و برای اسلام احترام قائل هستم . آقا به او فرمود حرکت شما در سوریه باعث افزایش اعتبار شماست . او نیز به آقا گفت شما متحدی مطمئن برای ما هستید.

اربعین

مراسم اربعین بزرگترین مراسم مذهبی جهان است.

تجمع بیست و چند میلیونی برای یک شخصیت (امام حسین ع ) در کشور بحران زده عراق در چند کیلومتری داعش با پذیرایی شبانه روزی رایگان از همه زائرین و تحمل سختی های زیاد زائرین رسانه های دنیا را مجبور کرد اقرار کنند حسین (ع) کیست؟

شناخت دنیا از امام حسین مقدمه ظهور امام زمان (ع) است چون امام زمان هنگام ظهور خود را به نام فرزند امام حسی (ع) معرفی میکند.

 

 

 

IMG_1991

IMG_1993 IMG_2001