• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

 • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

 • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

  خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

حضرت آیت الله مشایخ امام جمعه محترم شهرستان نوشهر در خطبه ی پر فیض نماز عبادی سیاسی مورخ 27/9/1394 با اشاره به بعضی از مناسبت های هفته گفتند:

27 آذر ساروز شهادت شهید مفتح سالروز وحدت حوزه و دانشگاه نامگذاری شده است. وحدت حوزه و دانشگاه به گفته ی حضرت امام (ره) یعنی ائتلاف همه مردم ، هر قدر در جامعه وحدت بیشتر باشد قدرت بیشتر خواهد بود. در این هفته شب یلدا طولانی ترین شب سال قرار دارد مردم دور هم جمع میشوند صله رحم میکنند. کار بسیار خوبی است لازم است توجه شود این دور هم نشینی تبدیل به مجلس گناه نشود.

ایشان خطاب به هیأت اجرایی انتخابات گفتند: در اجرای وظایف خود باید دقت نمایند طبق قانون و شرح به وظایف خود عمل کنند.

خطیب جمعه ی نوشهر با اشاره به بسته شدن پرونده ی پی ام دی گفتند:

 • این موضوع نشان داد که تحریم هایی که انجام دادند از روی مسایل سیاسی بود.

 • این پیروزی مربوط به گروه خاصی نیست مال ملت است.

امام جمعه ی نوشهر در بیان ائتلاف ضد تروریستی که عربستان  … آن را دارد گفت: این ها میخواهمد مبارزه با تروریست را منحرف بکنند. چرا کشور های عراق و سوریه که درگیر تروریست هستند در این ادتلاف دعوت نکرد. چرا ایران را که با تروریست مبارزه میکند را دعوت نکرده استچرا با یمن مظلوم درگیر شده است و این همه کشتار میکند.

ایشان در فراز پایانی سخنان خود در خصوص کشتار شیعیان نیجریه گفتند : مجامع بین المللی حتی کنفرانس اسلامی در این خصوص سکوت کردند فقط ایران به این کشتار اعتراض نمود و اعلام آمادگی برای کمک کرده است.

رهبر شیعیان نیجریه گفتند : سلام مرا به برادران شیعه ایرانی رسانید و بگویید اگر آن روز  [روز عاشورا] فقط  یک جون از ما سیاه پوستان حضور داشت امروز میلیون ها جون در نیجریه آماده لبیک گفتن به قیام عظیم امام زمان (عج) هستند . اصلا کشتار شیعیان نیجریه برای این است که افکار ضد آمریکایی و اسرائیلی در این شیعیان وجود دارد صورت گرفته است.

 

 

20151218_123134 20151218_123324

یک ديدگاه برای “خطبه ی نماز جمعه نوشهر تاریخ 1394/9/27 توسط آیت الله حاج شیخ محمود مشایخ

 1. حسین مشایخ گفت:

  ,بسیار خوب ممنون ازمطالب عنوان شده