• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

 • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

 • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

  خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

به گزارش خبرنگار ایرنا ، حجت‌الاسلام محمود مشایخ در خطبه‌های نماز جمعه این هفته نوشهر افزود: نقش وزارت امور خارجه و شورای عالی امنیت ملی در این بین بسیار مهم است و باید از حقوق مردم دفاع کنند.
وی یادآور شد: مسئولان ما لازم است مصرانه از دیگر اعضای 1+5 بخواهند تا موضع خود را در قبال بدعهدی آمریکا به صراحت اعلام کنند.
امام جمعه نوشهر اظهار داشت: ایران به تمام تعهدات خود عمل کرد ولی آمریکا با وضع تحریم‌های جدید، نامردی و نقض پیمان کرد.
وی افزود : رهبر معظم انقلاب از همان ابتدا اعلام کرده بود که به آمریکا خوشبین نیست ولی اگر با اصل مذاکرات مخالفت می‌کرد ، برخی می‌گفتند که ما می‌خواستیم مشکلات را حل کنیم ولی نگذاشتند.
او همچنین آغاز امامت امام زمان ( عج) را گرامی داشت و با مهم دانستن رواج سبک زندگی اسلامی و زمینه‌سازی برای ظهور آن حضرت ، گفت : اگر سبک زندگی اسلامی به‌ خوبی در جامعه رواج داشت ما شاهد سگ‌بازی در خیابان‌ها نبودیم.
امام جمعه نوشهر یادآور شد : با اینکه نام نظام ما اسلامی است ، زندگی اجتماعی ما با اسلام تفاوت دارد که حقوق‌های نجومی یکی از مصادیق آن است.
مشایخ گفت : قضیه حقوق‌های نجومی هنوز به انتها نرسیده و روشن نشده است که لابد از دید برخی‌ها ، این حقوق‌ها ناعادلانه نبود و یا اینکه عده‌ای خودشان هم در این موضوع ذی‌نفع بودند.
وی همچنبن به برگزاری بیست و پنجمین اجلاس سراسری نماز نیز اشاره کرد و افزود: با وجود تلاش‌های صورت گرفته، هنوز حق نماز ادا نشده و خیلی‌ها اهل نماز نیستند.
خبرنگار : شهاب رویانیان

یک ديدگاه برای “امام جمعه نوشهر:دولت و ملت باید در مقابل پیمان‌شکنی آمریکا موضعی واحد داشته باشند

 1. حسین مشایخ گفت:

  بسیارخوب ممنون