• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت‌الاسلام محمود مشایخ درخطبه های نمازجمعه این هفته نوشهر افزود : اگرصد نفر در کشور اقدامی کنند ، رسانه های کشورهای بیگانه به نحو فراگیرآن را انعکاس می دهند ولی حضور 20 میلیونی زائر اربعین حسینی (ع ) که حدود 2 میلیون نفر از آنان ایرانی بودند ، انعکاس ندادند.
وی اظهارداشت : از بدو پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی تاکنون نیز رسانه ها در اختیار دشمنان بود و مردم غیور و همیشه در صحنه ایران اسلامی رویدادها را سینه به سینه و با امکانات محدود آن اطلاع رسانی می کردند .
امام جمعه نوشهر گفت : راهپیمایی اربعین حسینی (ع ) در حقیقت نمایش اقتدار اسلام است و با آرامش و به بهترین شکل ممکن انجام شد.
وی به بارش برف سنگین چند روز اخیر در مازندران به ویژه غرب این استان اشاره کرد و افزود : هرچند درسال 1392 نیز برف سنگینی در این منطقه شاهد بودیم اما باید بررسی و آسیب شناسی کرد که برای کاهش مشکلات ناشی از بلای طبیعی از آن زمان تاکنون چه اقداماتی از سوی مسئولان ذیربط صورت گرفته است.
او ادامه داد : به طور طبیعی در برابر چنین اتفاقاتی باید صبور بود و نباید بابت قطعی گاز، آب و برق نگران شویم ضمن انکه مسئولان نیز باید با تدبیر و دوراندیشی درست پیش بینی های لازم را برای جلوگیری ، مقابله و مهار مشکلات ناشی از این بلایای طبیعی را می کردند.
مشایخ قطع سرشاخه های درختان پیرامون شکبه های برق ، لایروبی به موقع رودخانه ها و دراختیارداشتن امکانات و تجهیزات ، دوگانه سوز نمودن واحدهای خبازی را از جمله برنامه هایی معرفی کرد که مسئولان باید از گذشته تاکنون در انجام آن اقدام می کردند.
امام جمعه نوشهر تحریم های جدید علیه ایران را نشانه بدعهدی آمریکا دانست و تاکید کرد کسانی که چشمشان به آمریکا است تا مشکلات را حل کند بدانند که باید خودشان به فکر حل مشکلات کشورشان باشند.
خبرنگار: شهاب رویانیان