• خطبه های نماز جمعه مورخ 11/3/1397

    خطبه های نماز جمعه مورخ 11/3/1397

  • این سنت الهی است که دشمن شکست بخورد

    این سنت الهی است که دشمن شکست بخورد

  • تنها راه نجان فلسطین مقاومت است و رژیم صهیونیستی محکوم به فنا و نابودی است

    تنها راه نجان فلسطین مقاومت است و رژیم صهیونیستی محکوم به فنا و نابودی است

امام جمعه نوشهر :پیاده روی اربعین امام حسین (ع) در کربلا بزرگترین همایش انسانی در جهان است و بدلیل حضور شیعه و سنی در آن نماد وحدت است.

به گزارش نوشهر آدینه حجت الاسلام محمود مشایخ در خطبه های نماز جمعه این هفته نوشهر اظهار داشت: راهپیمایی اربعین بدون هیچگونه دخالت دولتها و نیروهای نظم دهنده شکل گرفته ، بدون خشونت و مردمی محض است.

ایشان افزود : پیاده روی اربعین امام حسین (ع) در کربلا بزرگترین همایش انسانی در جهان است و بدلیل حضور شیعه و سنی در آن نماد وحدت است.
امام جمعه نوشهر با اشاره به همایش سلامت در راستای مبارزه با فساد اداری و نقش فرهنگ در مقابل فساد افزود: مبارزه با فساد اداری یکی از فصل های اصلی حکومت اسلامی است.
وی با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در جواب نامه معاون اول رییس جمهور به همایش مبارزه با فساد اداری گفتند: حضرت آقا در سال 1380 فرمانی 8 ماده ای پیرامون مبارزه با فساد خطاب به همه ی مسئولین ذی ربط صادر کردند و امروز اگر بناست کاری صورت گیرد همان فرمان را اجرا کنند.
خطیب جمعه نوشهر با یادآوری سالروز اشغال بلندی های جولان توسط رژیم غاصب صهیونیستی افزود: رژیم صهیونیستی هفته گذشته بار دیگر با حمله هوائی به سوریه جنگ طلبی خود را اثبات کرد تا به این وسیله به داعش و گروه های تکفیری دیگر روحیه بدهد و سرپوشی روی شکست در جنگ 51 روزه و کودک کشی خود بگذارد و همچنین اذهان را از مشکلات داخلی و کناره گیری 5 وزیر خود منحرف کند.
حجت الاسلام مشایخ در پایان با اشاره به سالروز شهادت آیت الله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه و همچنین روز پژوهش به همه ی طلاب و دانشجویان توصیه کرد که قلم به دست بگیرند و خودشان را به تحقیق و پژوهش عادت دهند و با اینکار به پیشرفت فردی و اجتماعی کمک کنند.