• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

امام جمعه نوشهر در خطبه های امروز نماز جمعه ضمن گرامیداشت روز دانشجو اظهار داشت: حرکت دانشجویان در 16 آذر سال 32 حرکتی علیه استکبار جهانی و در راس آن آمریکا بود که نشان از آگاهی و بصیرت دانشجویان در آن دوران و شم سیاسی بالای آنان داشت.
به گزارش نوشهر آدینه حجت الاسلام محمود مشایخ با توجه به در پیش بودن روز جهانی حقوق بشر و تاکید بر این موضوع که آمریکا بزرگترین پایمال کننده حقوق بشر است یادآور شد: وقایع اخیر در آمریکا و قتل یک جوان سیاه پوست به دست یک پلیس سفیدپوست و در پی آن مجازات نشدن این پلیس نشان میدهد آنها به بهانه حقوق بشر و به اسم آزادی قصد مداخله در امور سایر کشورها و تحت فشار قرار دادن آنان را دارد در حالی که در خود این کشور سیاه پوستان از کمترین حقوق شهروندی نیز محرومند.
امام جمعه نوشهر افزود: وقایع کشور مصر نیز نشان می دهد که غربی ها در ادعاهای حقوق بشری خود صادق نیستند.
وی افزود:سه سال قبل مردم مصر انقلاب و حسنی مبارک را سرنگون کردند ولی به تازگی این دیکتاتور و فرزندانش و همچنین وزیر کشور وقت مصر تبرئه می شوند درحالی که محمد مرسی رئیس جمهور منتخب مردم مصر در زندان بسر می برد و در خطر اعدام است و این نشان دهنده برخورد سیاسی با وقایع است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان داشت: مردم باید در تمام زمینه ها صرفه جویی کنند بخصوص با نزدیک شدن به فصل سرما انتظار میرود در مصرف گاز همه صرفه جویی را در دستور کار قرار دهند تا دچار افت فشار نشویم.
حجت الاسلام مشایخ در پایان اضافه کرد: انتظار میرود ازین به بعد کیفیت نان بهتر شود و نظارت بر کار نانواها استمرار داشته باشد.