• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

باید بچه ها را از دبستان به کتابخوانی عادت داد

                                                             بسمه تعالی

باید بچه ها را از دبستان به کتابخوانی عادت داد

امام جمعه ی نوشهر در نماز جمعه 21/8/95 با جمله ی فوق گفت 24 آبان رو عروج مفسّر بزرگ قرآن علامه طباطبایی (ره) روز کتاب و کتابخوانی است . پیشرفت با علم است ، علم با کتابخوانی افزایش می یابد لذا کتابخوانی باید سیره و سنت رایج شود.

حجت الاسلام مشایخ به مناسبت روز آزاد سازی سوسنگرد 26 آبان از شهید نوشهر در سوسنگرد شهید محمد علی سنگاری یاد کرد و گفت اگر سوسنگرد آزاد نمی شد صدام اهواز را تصرف و به آرزوی خود می رسید.

اجتماع بزرگ اربعین بزرگترین اجتماع دنیا

امام جمعه ی نوشهر بعد از عبارت فوق گفت اجتماع اربعین از چند جهت مهم و خوب است 1- مانور عاشقان امام حسین است 2- تمرین گره زدن فرهنگ عاشورا به فرهنگ مهدویت است3- عامل وحدت و نشان می دهد چقدر جوانها به دین و امام حسین (ع) علاقه دارند.

 رحجت الاسلام مشایخ یاد روحانی مبارز و آزاده حاج شیخ جعفرشجونی از مبارزین قبل از انقلاب ، وفادار به امام و رهبری و دائرۀ المعارف خاطرات انقلاب یاد کرد و گفت رهبر انقلاب در پیام تسلیت از او تعریف و به نیکی یاد کرد. او در زمان طاغوت 25 بار دستگیر و زندانی شد.

امام جمعه نوشهر در پایان خطبه گفت در چند روز گذشته رئیس جمهور لبنان و آمریکا تعیین شدند ، در لبنان میشل عون هم فکر با حزب الله رئیس جمهور شد . پیامش این بود که مقاومت پیروز شد و لابی های عربستان نتیجه نداد . او نگاهش به مقاومت و حزب الله سوریه است . در آمریکا ترامپ روی کار آمد رقیبش خانم کلینتون حذف شد برای ایران فرقی بین آن دو نیست زیرا هردو اسلام ستیز ، ایران ستیز ، دور از اخلاق ، دارای خوی استکباری  و دنبال رژیم صهیونیستی اند.

سیاست کشور ما در داخل کشور تعریف می شود ، سیاست ما نه شرقی ، نه غربی و نقشه راه ما حکمت  ، مصلحت و عزت است.

ترامپ گفت کاغذ برجام را پاره می کنم باز برای ما فرقی نمی کند چون اگر پاره کند دنیا می فهمد ایران اهل منطق است . لازم به ذکر است حجت الاسلام مشایخ در خطبه اول در ادامه ی دعای عرفه امام حسین (ع) در شرح جمله “انّی کُنت مِن الموحّدین” گفت: توحید در مکتب انبیا زیر بنا است. چون اگر توحید نباشد نبوت نیست ، نبوت نباشد معاد نیست . یکصد و بیست و چهار هزار پیامبر در سه چیز شریک بودند 1- توحید 2- معاد 3- کارهای نیک.

 

photo_2016-11-11_20-38-56 photo_2016-11-11_20-39-03 photo_2016-11-11_20-39-07 photo_2016-11-11_20-40-02