• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

به گزارش نوشهر آدینه حجت الاسلام مشایخ روز چهارشنبه به دعوت رئیس آموزش و پرورش نوشهر در جمع دانش آموزان دبیرستان پسرانه خارزمی نوشهر حضور یافتند .IMG_0719
امام جمعه نوشهر در این مراسم که نماز ظهر و عصر به امامت ایشان اقامه شد گفتند: توصیه من به نسل جدید این است که سعی کنند وظائف خود را بشناسند و عمل کنند همچنان که نسل گذشته به وظیفه خود عمل کرد و انقلاب پیروز شد.
وی افزود: قبل از انقلاب اقشار مختلف مردم ،علماء ،دانشگاهیان، و نخبگان جامعه آن روز با رژیم شاه مخالفت کردن، زندان رفتند، شکنجه شدند، بعد از انقلاب همواره در صحنه بودند، 8 سال جنگ کردند، در راهپیمائی ها بودند و تحریمها را تحمل کردند،آنان با تبعیت از ولی فقیه ، بصیرت و استقامت رو سفید شدند.
حجت الاسلام مشایخ در ادامه با اشاره به اینکه نسل امروز اگر بخواهد رو سفید شود باید مانند نسل های قبل خود عمل کنند خاطرنشان کرد: بصیرت و دیانت و از آنان مهمتر تبعیت از ولایت فقیه عامل رو سفیدی است.
وی با اشاره به این نکته که ،هیچ رهبر و حاکمی بعد از امام معصوم مثل رهبر مجتهد ، عادل ، عالم ، جامع الشرایط و آگاه نیست تاکید کرد: با تبعیت و پیروی از چنین رهبری می توان دشمن را شناخت و در برابرش ایستادگی ومقاومت کرد و در نهایت پیروز شد.
وی افزود:ولی فقیه چون عادل است ، ظلم نمی کند، دنبال دنیا نمی رود، خیانت نمی کند. چون آگاه است دشمن شناس است، دوست و دشمن را معرفی می کندو راه را نشان می دهد.