• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

برای ما حفظ کشور های اسلامی و حرم حضرت زینب از هر چیزی مهم تر است

برای ما حفظ کشور های اسلامی و حرم حضرت زینب از هر چیزی مهم تر است

امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در نماز جمعه 24/6/96 در ادامه ی دعای عرفه گفت: از نعمت هایی که امام حسین (ع) یادآوری کرد نعمت عافیت در بدن و سلامت در دین است. سپس این دو واژه را توضیح داد.

حجت الاسلام مشایخ با اشاره به روز خانواده گفت : تربیت صحیح ، در خانواده است که در کشور های غربی متلاشی شده و آنها در تلاشند تا در جوامع اسلامی نیز متلاشی شود. نمونه اش رواج طلاق در کشور است.

ایشان در ادامه به سالروز کشتار فلسطینیان در اردوگاه صبرا و شتیلا که بیش از 3297 نفر توسط صهیونیست ها اول شکنجه و بعد به شهادت رسیدند اشاره کرده و گفت ک جوان های ما بدانند ما با چه جانی هایی مواجه هستیم و همین ها امروزه قساوت خود را به داعشی ها انتقال دادند.

حجت الاسلام مشایخ در فراز دیگری از سخنان خود گفت ک آغاز سال تحصیلی جدید با محرم همراه است که این باعث برکت کلاس ها خواهد بود . اهمیت آموزش و پرورش و نقش معلم بر هیچکس پوشیده نیست و همه مرهون آموزش و پرورش هستند. معلم باید پاسخگو باشد و شبهات و آلات شبهه افکنی و جواب آنها را بداند . معلم باید فرهنگ اصیل اسلامی را که مورد هجمه است به نسل جدید انتقال دهد.

امام جمعه ی محترم در پایان پیام بشار اسد به مقام معظم رهبری را یادآور شد و گفت : علت ورود ایران در سوریه این بود که مقاومت (سوریه و لبنان) حفظ شود. هدف دشمن حفظ رژیم صهیونیستی ، ایجاد بحران در منطقه ، غارت نفت ، فروش اسلحه و استفاده از بازار مصرف منطقه که در 200 سال گذشته کارش این بود  در دو دهه اخیر با شیوه جدید و با تاسیس طالبان و داعش و گروه های تکفیری این کار را ادامه داد تا اسلام را منفور کند . عقل سلیم حکم می کرد که ایران وارد شود و معادلات را به هم بزند. برای ما بشار اسد مهم نیست، حرم حضرت زینب (س) ، آرامش سوریه و لبنان و عراق و حفظ کسور های اسلامی مهم است