• ما در یک جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم

  ما در یک جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم

 • نماز جمعه ، عامل وحدت

  نماز جمعه ، عامل وحدت

 • جنگ امروز جنگ اراده هاست

  جنگ امروز جنگ اراده هاست

بزرگترین گناه فتنه گران سال 88 امیدوار کردن دشمنان بود

بزرگترین گناه فتنه گران سال 88 امیدوار کردن دشمنان بود
امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر حجت الاسلام مشایخ در خطبه های 3/10/95 گفتند : اگر خدا کمک نمی کرد و رهبری دخالت نمی نمود گروه ها به جان هم می افتادند و کشور در پرتگاه می افتاد .
عوامل فتنه سازی :
1- نبود تقوای جمعی
2- جاه طلبی
3- مرزبندی نکردن با دشمن
4- تمکین نکردن قانون و رأی مردم
می بایست 9 دی روز بصیرت را گرامی بداریم چون دشمن خواب نیست و اگر امروز آن عوامل زنده شوند بدتر از آن پیش می آید. متاسفانه جمعی امروز اصحاب فتنه را تطهیر می کنند یعنی کسانی را که به انقلاب ، امام خمینی (ره) و حتی امام حسین (ع) اهانت کرده و عکس امام و پرچم عاشورا را آتش زده بودند.
امام جمعه ی نوشهر در بخ دیگری از سخنان خود ولادت حضرت عیسی مسیح را گرامی داشته و گفت ما به پیروان آن حضرت احترام می گذاریم . رهبر ما با خانواده ی شهدا آنها دیدار و در خانه آنها چای میل کردند ، پیامش این است که کشور های دیگر هم به اقلیت ها احترام بگذارند و اجازه دهند آداب دین خود را انجام دهند. مسیحی ها در مجلس نماینده و حق رای دارند و از حقوق شهروندی برخوردارند. پیامش آن است که مسیحی ها در کشور های دیگر به پیامبر اسلام اهانت نکنند و قرآنش را زیر پا نگذارند.
حجت الاسلام مشایخ در فراز پایانی سخنانش درباره موضع گیری انگلیس علیه ایران در شورای کشورهای همسایه خلیج فارس گفتند : به فرموده ی رهبر انگلیس همیشه منشا تهدید ، فساد ، خطر و نکبت بوده ، حالا بر علیه ایران حرف می زند چون ایران به منافع آنها در منطقه پایان داد و خیانت آنها را در ایجاد رژیم صهیونیستی بر ملا کرد و چون ایران عامل وحدت و آنها عامل تفرقه و تجزیه هستند.

photo_2016-12-23_17-21-03 photo_2016-12-23_17-21-07 photo_2016-12-23_17-21-12

یک ديدگاه برای “بزرگترین گناه فتنه گران سال 88 امیدوار کردن دشمنان بود

 1. حسین مشایخ گفت:

  خوب ممنون