• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

 • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

 • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

  خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

بزرگترین گناه فتنه گران سال 88 امیدوار کردن دشمنان بود

بزرگترین گناه فتنه گران سال 88 امیدوار کردن دشمنان بود
امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر حجت الاسلام مشایخ در خطبه های 3/10/95 گفتند : اگر خدا کمک نمی کرد و رهبری دخالت نمی نمود گروه ها به جان هم می افتادند و کشور در پرتگاه می افتاد .
عوامل فتنه سازی :
1- نبود تقوای جمعی
2- جاه طلبی
3- مرزبندی نکردن با دشمن
4- تمکین نکردن قانون و رأی مردم
می بایست 9 دی روز بصیرت را گرامی بداریم چون دشمن خواب نیست و اگر امروز آن عوامل زنده شوند بدتر از آن پیش می آید. متاسفانه جمعی امروز اصحاب فتنه را تطهیر می کنند یعنی کسانی را که به انقلاب ، امام خمینی (ره) و حتی امام حسین (ع) اهانت کرده و عکس امام و پرچم عاشورا را آتش زده بودند.
امام جمعه ی نوشهر در بخ دیگری از سخنان خود ولادت حضرت عیسی مسیح را گرامی داشته و گفت ما به پیروان آن حضرت احترام می گذاریم . رهبر ما با خانواده ی شهدا آنها دیدار و در خانه آنها چای میل کردند ، پیامش این است که کشور های دیگر هم به اقلیت ها احترام بگذارند و اجازه دهند آداب دین خود را انجام دهند. مسیحی ها در مجلس نماینده و حق رای دارند و از حقوق شهروندی برخوردارند. پیامش آن است که مسیحی ها در کشور های دیگر به پیامبر اسلام اهانت نکنند و قرآنش را زیر پا نگذارند.
حجت الاسلام مشایخ در فراز پایانی سخنانش درباره موضع گیری انگلیس علیه ایران در شورای کشورهای همسایه خلیج فارس گفتند : به فرموده ی رهبر انگلیس همیشه منشا تهدید ، فساد ، خطر و نکبت بوده ، حالا بر علیه ایران حرف می زند چون ایران به منافع آنها در منطقه پایان داد و خیانت آنها را در ایجاد رژیم صهیونیستی بر ملا کرد و چون ایران عامل وحدت و آنها عامل تفرقه و تجزیه هستند.

photo_2016-12-23_17-21-03 photo_2016-12-23_17-21-07 photo_2016-12-23_17-21-12

یک ديدگاه برای “بزرگترین گناه فتنه گران سال 88 امیدوار کردن دشمنان بود

 1. حسین مشایخ گفت:

  خوب ممنون