• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

بسته ی اروپا سرابی بیش نیست

بسته ی اروپا سرابی بیش نیست

حجت الاسلام مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در آغاز خطبه های نماز جمعه مورخ 22/4/97 ، 21 ایر ماه سالروز عفاف و حجاب را گرامی داشته و از حضور مردم در راهپیمایی این روز تشکرکردند . ایشان در ادامه افزود : دولت های استعمارگر غرب در زمان قاجار دین و نهاد های دینی را مانعی در رسیدن به منافع خود میدیدند لذا با به قدرت رساندن رضا خان و به وسیله ی او اسلام زدایی را شروع و مذهب را با برداشتن حجاب زنان زیر پا گذاشتند. در نتیجه توطئه ی کشف حجاب از برنامه های غرب بوده است.

حجت الاسلام مشایخ در آغاز خطبه ی دوم ولادت حضرت معصومه (س) را گرامی داشته و روز دختر را بر تمام دختران کشورمان تبریک گفتند و مهم ترین معیار ارزش زن در اسلام را حیا دانستند.

امام جمعه ی نوشهر در ادامه ی سخنان خود در خصوص 16 تیر ماه و هفته ی مالیات گفت: بسیاری از کشور های دنیا به وسیله ی مالیاتشان اداره می شوند. در کشور ما که امکانات رفاهی ، امنیتی ، آموزشی و بهداشتی فراهم شده است انتظار است کسانی که دارای مشاغل آزاد و درآمد هستند و از این امکانات استفاده می کنند نیز مالیات خود را بپردازند و این فرهنگ باید عمومی شود تا اقتصاد مقاومتی عملی شود. همچنین با کسانی که مالیات خود را نمیپردازند نیز میبایست برخورد شود چرا که از بیت المال استفاده کرده اند.

حجت الاسلام مشایخ در ادامه گفت: امسال گرمای شدید همراه با بارش کم باران و کم آبی داریم که نتیجه ی آن ضعف برق است. گفته میشود مصرف برق و آب در ایران از استاندارد جهانی بیشتر اس و میبایست با فرهنگ سازی صحیح در مصرف برق و آب صرفه جویی کنیم.

امام جمعه ی نوشهر در بخش پایانی سخنان خود به فرمایشات رهبر اشاره کرد و گفت: آمریکا حمله ی نظامی را به صلاح خود نمی داند و در دسترس ترین تهدید را تحریم کردن میداند. به گفته ی حضرت آقا آمریکا اتاق جنگ خود را در خزانه داری برگزار می کند، مسئولین ما نیز میبایست مقابله با این امر را در بخش اقتصادی انجام دهند.گره زدن اقتصاد کشور با برجام اشتباه است و بسته ی اروپا سرابی بیش نیست و با همکاری بین مردم و دولت است که میتوانیم پیروز شویم.