• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

بیداری اسلامی متوقف نمی شود

بیداری اسلامی متوقف نمی شود
حجت الاسلام مشایخ امام جمعه ی نوشهر در خطبه ی اول 7/8/95 گفت استغفار همیشه خوب است ولی وقت سحر خوب تر است. اما استغفار بدون ترک گناه ریشخندی به خدا و خود است. وی در خطبه ی دوم گفتند ، شهید محمد حسین فهمیده سنش کم ولی عقلش زیاد و معرفتش بالا بود لذا او رهبر کوچک و الگوی همه است. او به مطالعه علاقه زیادی داشته و با آنکه به سن تکلیف نرسیده بود نماز میخواند و به والدین احترام می گذاشت. حجت الاسلام مشایخ در ادامه افزود : نهمین نشست مجمع جهانی بیداری اسلام با شعار بیداری اسلام متوقف نمی شود در بغداد با شرکت 22 کشور و حضور رحیم العبادی نخست وزیر عراق و دکتر ولایی دبیر مجمع ، اول آبان تشکیل شد و پیام های زیادی داشت. 1- دشمن گفت این برنامه تخصصی ایران است اما اثبات شد که این حرف درست نیست. 2- دشمن گفت مسلمانها در خوابند ولی شعارش حرف آنها را رد کرد. 3- هم زمان شدن با عملیات آزادسازی موصل یعنی در آن واحد استفاده از نرم افزار و سخت افزار.
امام جمعه نوشهر به مناسبت روز پدافند غیر عامل (8آبان) گفتند هدف مصونیت بخشی کشور است لذا باید به صورت یک باور و یک فرهنگ در آید ، پدافند یعنی ضد هجمه به عبارت دیگر یعنی دفاع آفند و حمله دشمن گاهی نظامی است ، گاهی اقتصادی است و گاهی فرهنگی . پدافند و دفاع در برابر حمله نظامی اگر با ابزار نظامی باشد میشود پدافند غیر عامل. حمله اقتصادی دشمن همان تحریم است و پدافند غیر عاملش اقتصاد مقاومتی است. پر تکرار ترین کلمه در فرمایشات رهبر در سال 95 تحریم اقتصادی است. امروز مهمترین مطالبه ی ملت نیاز های اقتصادی و معیشتی است. در هفته ی اخیر 3 وزیر جا به جا شد ، اگر برای مبارزه با فساد مالی است که در صندوق فرهنگیان 8 هزار میلیارد فساد مالی اتفاق افتاد و اگر برای مبارزه با ناکارآمدی در وزارت ورزش و ارشادات است باید استقبال کرد ولی مطالبه اصلی مردم رفع نیاز اقتصادی است که متاسفانه وزرای اقتصادی اینجا دیده نشدند.
امام جمعه ی نوشهر در رابطه با 13 آبان روز مبارزه با استکبار جهانی گفت : مبارزه با استکبار نباید در شعار خلاصه شود باید با تلاش و تحصیل علم مبارزه کرد. باید مبارزه با استکبار به صورت یک فرهنگ در آید . امروز برای همه ی مردم دشمنی آمریکا نسبت به ما روشن شد. که بعد از برجام به دشمنی های خود با تحریم جدید با غصب پول ما و با شیطنت ادامه می دهد.

 

 

photo_2016-10-28_20-14-49 photo_2016-10-28_20-14-52 photo_2016-10-28_20-14-55