• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

تنها راه نجان فلسطین مقاومت است و رژیم صهیونیستی محکوم به فنا و نابودی است.

 

خطیب نماز جمعه ی شهرستان نوشهر حجت الاسلام مشایخ در آغاز خطبه های نماز جمعه مورخ 28/02/97 ماه رمضان را ماه بندگی و فرصت استثنایی برای همه مسلمانان دانست. ایشان در ادامه گفت : دشمن می خواهد قرآن را از زندگی مردم خارج کند ، مشکل آن ها با محتوای قرآن یعنی استکبار ستیزی ، جهاد و ظلم ستیزی است. ایشان در ادامه از ضرورت شناخت دشمن گفته و افزود : می بایست دشمن را بشناسیم تا راه های نفوذ آن ها را بیابیم و از راه های مقابله با استکبار استفاده کنیم.

امام جمعه ی نوشهر در آغاز خطبه ی دوم حلول ماه مبارک رمضان را بر همه تبریک گفته و افزود : می بایست حرمت این ماه را نگه داشت ، ادارات ، نهاد ها و اصناف می بایست با فضا سازی شهر نمود ماه رمضان را در شهر نمایان کنند. رستوران ها و غذاخوری های داخل شهر نیز در این ایام رعایت کرده و بسته باشند.

حجت الاسلام مشایخ در خصوص خروج آمریکا از برجام گفت: آن ها تنها به دنبال منافع شخصی خود بودند و وقتی دیدند با برجام به اهداف خود نمی رسند از آن خارج شدند. در خصوص 3 کشور اروپایی برجام حضرت آقا فرمود به این کشور ها نیز نمی شود اعتماد کرد و اولین نشانه های حرف ایشان با گفته های فرانسه که خواستار مذاکره ی موشکی با ایران و این که گفتند ما نمیتوانیم به خاطر ایران با آمریکا قطع رابطه کنیم ، نمایان شد.

امام جمعه ی نوشهر با اشاره به گفته های ترامپ در خصوص انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس گفت: در 70 امین سال تاسیس رژیم منحوص صهیونیستی سفارت آمریکا تابلوی نمایشی انتقال سفارت را در بیت المقدس نصب کرده و وقتی با تظاهرات مردم بی دفاع فلسطین روبرو شدند آن ها را به گلوله بستند و در این راهپیمایی حدود 70 نفر شهید و نزدیک به 3000 نفر اعم از کودک و نوجوان زخمی شدند. بسیاری از کشور ها این اقدام رژیم صهیونیستی را محکوم کرده و راهپیمایی کردند ، اما عربستان در خصوص انتقال سفارت هیچ واکنشی نشان نداد. به گفته ی رهبر معظم هر وجب از خاک سرزمین فلسطین یک وجب از خانه ی مسلمین است و ایشان تنها راه نجان فلسطین را مقاومت دانستند.