• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 1396/06/03

حجت الاسلام مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در آغاز خطبه های نماز جمعه مورخ 3/6/96 گفتند : 9 شهریور روز عرفه را گرامی می داریم  روز عرفه روز عفو عمومی خداوند است. ایشان در ادامه افزود : لازم است وزیران به همه شهرها نظر داشته باشند و این طور نباشد که اگر شهر و منطقه‌ ای دارای مسئول رده بالا و یا نماینده قوی نیست، در اختصاص بودجه و امکانات نادیده گرفته شود.

حجت الاسلام مشایخ در آغاز خطبه ی دوم آغاز هفته ی دولت را تبریک گفته و یاد و خاطره ی شهید رجایی و باهنر گرامی داشتند و گفت : مسئولین می بایست شهید رجایی و با هنر را اسوه ی خود قرار دهند و پاسخگوی مردم و خداوند باشند و خود را در برابر مردم مسئول بدانند.

حجت الاسلام مشایخ در ادامه افزود : امیرالمومنین علی (ع) هرگاه امنیت و جان مردم را در خطر می دید خود را در خطر می انداخت. علی (ع) زمانی جنگ نهروان را آغاز کرد که جان مردم را توسط خوارج در خطر دیده بود. مسئولین ما نیز می بایست به امنیت و مصونیت مردم اهمیت دهند.

حجت الاسلام مشایخ در بخش دیگری از سخنان خود گفت : 8 شهریور سالروز شهادت شهید رجایی و باهنر روز مبارزه با تروریسم نام دارد. ایران قربانی تروریسم است ، 17 هزار شهید تروریسم دارم. در سال 1360 تروریسم ها به نام منافقین دست به جنایات می زدند و امروز جلادانی به نام داعشی ها و تکفیری ها که همه ی آنها زیر چتر آمریکا و صهیونیسم جنایت می کنند. به تعبیر رهبر ریشه ی تروریسم در این منطقه آمریکاییست و بزرگترین تروریسم دولتی آمریکا و رژیم صهیونیستی می باشد. این اتحاد بین امت و رهبر و راه شهدایی مانند حججی و خوش محمدی است که نظام را حفظ کرده و خواهد کرد.

امام جمعه ی محترم در فراز پایانی سخنان خود 4 شهریور روز کارمند را تبریک گفته و انتظارات از آنها را اینگونه برشمرد : 1- مسئولین محترم کم و کسری های کارمندان را رفع کنند. 2- کارمندان در ساعاتی که در اداره هستند کار مفید و درست انجام دهند.