• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خلاصه محور های خطبه نماز جمعه مورخ 95/05/15

هفته ی خبرنگار

حجۀ الاسلام مشایخ امام جمعه محترم شهرستان نوشهر به مناسبت روز خبرنگار ( 17 مرداد ) ضمن گرامی داشت هفته خبرنگار گفت : خبرنگار باید امین و صادق باشد و مصالح کشور را مراعات کند.

هفته ی حج

وی به مناسبت هفته حج گفت : 15% عربستان وهابی هستند و حکومت دست آنهاست و امسال مانع از حج ایرانی ها شدند، در سالهای گذشته ، جنایاتی مثل کشتار حاجی ها در سال 66 ، محدودیت در زیارت بقیع ، توهین به مقدسات شیعه ، کشتار مردم یمن ، دخالت در بحرین و حراج نفت و … مرتکب شدند در نهایت مراجع تقلید فتوا دادند با نبود امنیت و عزت حج واجب نیست.

گزارش رئیس جمهور

امام جمعه نوشهر درباره ی گزارش رئیس جمهور گفت مردم توقع داشتند راجع به کم و کیفیت برجام و اینکه مانع و مشکل کجا هست و راجع به فیش های نجومی و اقتصاد مقاومتی بیشتر توضیح داده می شد و در سال  اقدام و عمل انتظار اقدام است.

فرمایشات رهبری

حجۀ الاسلام مشایخ درباره ی فرمایشات رهبری در دیدار اقشار مختلف گفت : آقا در چند مسئله شفاف .ر.د کرد:

1-  قاچاق ، چرا آقا گفت جنس قاچاق را آتش بزنید ؟ چون قاچاق مملکت را بیخ و بن میکند ، کار و تولید را تعطیل می کند. امروز صحبت از رکود و تعطیلی کارخانجات است.

2- دغدغه ی معیشت مردم ، مردم داری اصل اساسی انقلاب است راه حل برای معیشت مردم استفاده از ظرفیت درونی کشور مثل نیروی جوان ، ابتکار آنها و امکانات اقتصادی کوچک است. اعتماد به بیگانه راه حل نیست ، ترکیه اعتماد کرد ولی آمریکا آنجا کودتا کرد.

3- برجام : آقا فرمود اصلا برجام برای این بود که تحریم یکجا برداشته شود ولی نشد.تنها سود برجام این بود که همه فهمیدند آمریکا قابل اعتماد نیست .

سیساست آمریکا نسبت به کشور های اسلامی

1- تجزیه : میگ.یند ترکیه باید تجزیه شود . 1- بخش اروپایی 2- بخش ترکی 3- بخش کرد ، عراق نیز 3 بخش شود : 1- کرد 2- سنی نشین 3- شیعه نشین ، حتی عربستان باید تجزیه شود.

2- استقلال کردستان  3- قطع نسل  4- جنگ نرم

 

photo_2016-08-05_19-06-54 photo_2016-08-05_19-06-59 photo_2016-08-05_19-07-06