• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خلاصه ی خطبه های نماز جمعه مورخ 19/3/96

حجت الاسلام مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در آغاز خطبه های نماز جمعه مورخ 19/3/96 نمازگزاران عزیز را به تقوا و دوری از گناه سفارش کرده و گفتند : باید برای شب های قدر برنامه ریزی داشته باشیم و از این ماه گرامی بهره ی بیشتر و کسب تقوای بیشتری داشته باشیم.

حجت الاسلام مشایخ در ادامه ی صحبت های هفته ی پیش در مورد دولت کریمه ی امام زمان (عج) گفتند: ما دولتی می خواهیم که به وسیله ی آن مسلمین عزیز و منافقین خار گردند. ایشان در ادامه شاخصه های سلبی دولتی کریمه را پاک بودن کارگزاران این دولت خواند و گفت: کارگزاران این دولت اشرافی گری ندارند ، اسراف نمی کنند ، بد اخلاق نیستند و بی عفت نیستند. ایشان در ادامه نمونه های دولت کریمه را 10 سال دولت پیغمبر (ص) و 4 سال و 9 ماه دولت امام علی (ع) و 6 ماه حکومت امام حسن (ع) را برشمردند.

امام جمعه ی محترم شهرستان راه حفظ دولتی که سمت و سویش دولت کریمه ی امام زمان (عج) است را چنین برشمردند: 1- تقویت اعتقاد به رهبر و امام راحل    2- تحقق بخشیدن به شعار های امام (ره)    3- اجازه ندادن به نفوذی ها در ایجاد اختلال در کشور

حجت الاسلام مشایخ در آغاز خطبه ی دوم به بررسی حادثه ی تروریستی حرم امام و مجلس پرداخته و این عمل را کوردلانه و کورکورانه خواندند. ایشان ضمن تسلیت به خانواده های شهدای این حادثه گفتند : داعش و وحابیت آسیب های زیادی از ایران دیده اند مانند از دست دادن شهر موصل که داعش پایتخت خود اعلام کرده بود و حالا به دنبال ضربه زدن به داخل کشور و مردم بی گناه هستند اما این کار های کوردلانه باعث از دست دادن اعتقاد و ایمان مردم نمی شود.

حجت الاسلام مشایخ در فراز پایانی سخنان خود به بیانات رهبر در هفته ی گذشته در جمعی از دانشجویان اشاره کردند و گفتند : امضای سند 2030 که موجب ترویج بی دینی ، ممنوعیت فرهنگ شهادت ، آموزش مسائل جنسی از مهد کودک و مثبت نشان دادن سقط جنین و همجنسبازی و … است بسیار اشتباه بوده ، چرا باید دیگران و یونسکو نظام آموزشی ما را بنویسند؟ اگر استقلال سیاسی و فرهنگی می خواهیم باید تصمیم گیری ها را خودمان انجام دهیم و به هویت ملی خودمان توجه کنیم.