• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

 • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

 • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

  خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

آیت الله مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در خطبه های نماز جمعه مورخ 20/1/95 ضمن توصیه به تقوا و پرهیزگاری و انجام کار خیر در ادامه ی تفسیر دعای عرفه ی امام حسین (ع) گفتند: باید از خداوند بخواهیم که به ما توفیق بدهد باید توجه داشته باشیم که هر کار خیری که انجام میدهیم از لطف و توفیقی است که خداوند عنایت فرموده است. باید برای انجام کار خیر : 1- اقدام و عمل داشته باشیم            2- اگر کار خیری انجام دادیم مغرور نشویم.

امام جمعه ی نوشهر در فراز آغازین خطبه ی دوم گفتند:

ماه های رجب ، شعبان و رمضان یک فصل است، فصل عبادت است از خداوند بخواهیم که توفیق بدهد با بهره گیری از فیوضات ماه رجب و شعبان برای ورود به ماه مبارک رمضان آماده شویم.

روز بیستم فروردین روز انرژی هسته ای است این روز را گرامی می داریم. ما ناگزیر از استفاده ی انرژی هسته ای هستیم. از عزیزانی که این علم را بومی کردند تشکر می کنیم و به روح شهدای هسته ای درود می فرستیم. انرژی هسته ای دستاوری است که در سایه ی تلاش همه ی اقشار کشور اعم از دانشمندان ، مسئولین ، مردم تحت رهبری مقام معظم رهبری حاصل شده است. پیام فناوری هسته ای این است که در همه ی ابعاد ما میتوانیم بر روی پای خود باشیم.

بیست فروردین سالروز شهادت شهید آوینی روز هنر انقلاب است. از جامعه هنرمندان توقع است ارزشهای انقلاب را در قالب هنر معرفی کنند.

خطیب نماز جمعه ی نوشهر در فراز پایانی بیانات خود با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند من از هر اقدامی در صورتی که در جهت منافع و حل مشکلات مردم باشد حمایت میکنم و از مسئولین میخواهم در پایان سال به مردم گزارش بدهند گفتند: تریبون نماز جمعه در اختیار مسئولین محترم برای ارائه ی گزارش کار در راستای اجرای شعار سال قرار دارد.

همچنین سالروز تاسیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اشاره نمودند و گفتند: از این که زمین های کشاورزی باید حفظ شوند بحثی در آن نیست ولی مسئولین باید از ساخت مسکن توسط اشخاص نیازمند مسکن انعطاف بیشتری داشته باشند.

یک ديدگاه برای “خلاصه ی خطبه ی نماز جمعه شهرستان نوشهر ایراد شده توسط آیت الله مشایخ مورخ 95/1/20

 1. حسین مشایخ گفت:

  بسیار خوب متشکریم ت ازمطالب مفید ارایه شده