• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خلاصه ی خطبه ی نماز جمعه شهرستان نوشهر 95/1/27

آیت الله مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر بعد از توصیه به تقوای الهی در ادامه ی تفسیر دعای عرفه امام حسین (ع) به خدا عرض می کند، خدایا تو به من امر کردی و من نافرمانی کردم. مرا نهی کردی از بدی بعضی از اعمال. مرتکب خلاف شدم. حالا نه بهانه ای دارم که از او عذر خواهی کنم. نه پشتیبانی دارم که از او یاری بگیرم. اگر امام حسین (ع) اینجور عذرخواهی می کند ما با این دست آلوده و با این زبان و این اعمال باید چه کنیم؟ خدایا به ما رحم کن.

امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در ادامه و در شروع خطبه ی دوم گفتند: این ایام فرصت خوبی است تا با سبک زندگی علی (ع) آشنا شویم. در حکومتش شایسته سالاری به معنی واقعی وجود داشت و هرگز به کسی اجهاف نمی کرد.

ایام اعتکاف در پیش است.به تعبیر رهبر معظم انقلاب اعتکاف یک رویش است . امر.زه هم بعد اجتماعی دارد هم سیاسی و در تحکیم حکومت ما نقش دارد. مسئولین نیز باید در آن ورود کنند.

29 فروردین روز ارتش است. رهبر معظم انقلاب فرمودند: دسته ای از ارتش های جهان تشریفاتی هستند و فقط حاکمان خود را حفظ میکنند. دسته ای دیگر توان نظامی بالایی دارند آنهم فقط صرفاً توان نظامی و هزاران جنایت در دنیا مرتکب می شوند. دسته ی دیگر که توان نظامی همراه با بصیرت و روحیه ی جهادی و ایثار دارند و از حق مردم دفاع می کنند ، تنها ارتش جمهوری اسلامی می باشد.

ارتش و سپاه دو بازوی توانمند برای حفظ امنیت کشور هستند.

چرا نیروی نظامی ایران باید در سوریه حظور پیدا کند؟ الف: دشمنان مستقر در آنجا دشمن مشترک است. ب: دفاع از آنجا دفاع از حریم اهل بیت است. جوانان ما دیروز غیرت دینی و ملی داشتند امروزه با غیرت دینی از حریم اهل بیت دفاع می کنند. این دفاع مرز نمی شناسد.

20160415_133341 20160415_133324