• ما در یک جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم

    ما در یک جنگ اقتصادی تمام عیار هستیم

  • نماز جمعه ، عامل وحدت

    نماز جمعه ، عامل وحدت

  • جنگ امروز جنگ اراده هاست

    جنگ امروز جنگ اراده هاست

خلاصه ی خطبه ی نماز جمعه مورخ 95/1/6 ایراد شده توسط آیت الله مشایخ

اولین نماز جمعه ی سال 11395 هجری شمسی شهرستان نوشهر با حضور جمع کثیری از امت خداجو و همیشه در صحنه ی نوشهر به امامت آیت الله مشایخ امام جمعه این شهرستان در مورخه 6/1/1395 برگذار شد. خطیب جمعه ی نوشهر ضمن تبریک سال نو و آرزوی بهروزی برای همه در ذیل توصیه به تقوا و پرهیزگاری ، در ادامه ی تفسیر دعای عرفه ی امام حسین (ع) گفتند:

برای آمرزش 4 شرط نیاز است:

1- توبه       2- ایمان به خدا       3- عمل صالح         4- هدایت پذیر بودن

ایشان در خطبه ی دوم نماز جمعه ی این هفته با اشاره به تصادفات رانندگی حادث شده در کشور و شهرستان نوشهر دو عامل را در بروز این حوادث موثر دانستند و گفتند:

زیرساخت کامل نداریم ، با توجه به پی گیری های به عمل آمده کمربندی نوشهر همچنان فاقد روشنایی است. عدم رعایت مقررات رانندگی نیز از عوامل حوادث است.

امام جمعه ی نوشهر از فرمانده ی محترم نیروی انتظامی شهرستان نوشهر و همکاران محترمشان جهت برقراری نظم و امنیت در شهرستان نوشهر قدردانی نمود.

آیت الله مشایخ با توجه به مناسبت های پیش رو گفتند 11 فروردین روز تولد حضرت زهرا (س) و روز زن و مادر است.این روز را به همه ی مسلمین و مومنین تبریک میگوییم. روز 12 فروردین روز جمهوری اسلامی است. مردم انقلاب کردند که احکام اسلام جاری شود. مسئولین و عامه ی مردم باید توجه نمایند برنامه هایی که به هر بهانه ای انجام میدهند در راستای ترویج فرهنگ اسلامی باشد. روز 13 فروردین روز طبیعت است.این روز باید ما را بیشتر یاد خدا بیاندازد و از هنجار شکنی ها پرهیز شود. مقام معظم رهبری سال 1395 را سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل نامگذاری کردند. استقلال واقعی ما وابسته ی اقتصاد ماست.

آیت الله مشایخ در فراز پایانی خطبه ی این هفته ضمن محکوم نمودن عمل تروریستی بروکسل گفتند این عمل تروریستی در اروپا تاوان عمل و رفتار خود اروپاییان است که گروه تکفیری داعش را پرورش داده اند.