• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خلاصه ی خطبه ی نماز جمعه ی نوشهر مورخ 95/2/31

مهم ترین وظیفه ی منتظرین ظهور امام زمان (عج) آمادگی است

امام جمعه محترم شهرستان نوشهر حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مشایخ در خطبه اول به مناسبت نیمه شعبان ولادت آقا امام زمان با تلاوت آیه بقیه الله خیر لکم ان کنتم مومنین (سوره هود آیه 86) گفت مصداق بارز این آیه امام زمان است که وجود شریفش برای هدایت بشریت باقی مانده است. در زمان غیبت وظایفی داریم مثل وفاداری ، بیاد امام بودن و مهمترین وظیفه آمادگی است. آمادگی فرهنگی ، فکری ، نظامی و اجتماعی. در خطبه ی دوم به مناسبت روز سربازان گمنام از خدمات آنها تقدیر و تشکر کرد و گفت مهمترین عامل موفقیت این عزیزان ایمان آنهاست.

تحریم آمریکا از سال 1359 تا کنون (پساتحریم ) و پسا برجام ادامه دارد.

امام جمعه ی نوشهر به مناسبت اول خرداد آغاز محاصره اقتصادی ایران از سوی آمریکا که آن سال 12 میلیارد دلار ایران را توقیف کردند بعد مرخله به مرحله ادامه دادند تا در مرحله ی چهارم به بهانه ی مسئله ی هسته ای گفت در پسا تحریم مارا به 80 میلیارد دلار محکوم کردند که 2 میلیارد آن چندی قبل بود. بعضی خیال می کردند با برجام کار تمام شد ولی آمریکا از دشمنی دست بر نمی دارد. و لذا رهبر معظم انقلاب شعار سال را اقتصاد مقاومتی و و اقدام و عمل نام گذاشتند. یعنی ملت شریف ایران به فکر خودتان باشید و به دشمن اعتماد نکنید.

امروز ایران برای شهادت مصطفی بدرالدین ذوالفقار حزب الله پیام می دهد آمریکا می گوید این خلاف برجام است مثل این که برای برجام باید همه حیثیت خود را از دست بدهیم !؟

فتح خرم شهر و گشایش مجلس دهم

امام جمعه ی نوشهر در پایان از فتح خرم شهر یاد کرد و سخن رهبر را بیان کرد که قدرت تنها در پول و اسلحه نیست قدرت واقعی در ایمان به خداوند است و به نمایندگان مجلس دهم گفت شما قسم می خورید که به قانون اساسی وفادار باشید باید به تمام قانون اساسی نه بخشی از آن مثل مجلس ششم که منحرف شد. به دغدغه مردم مثل اشتغال ، امور معیشتی و مطالبات به حق مردم بیشتر توجه کنید.