• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

مراسم سوگواره عاشورایی با امام جمعه نوشهر ، رئیس اداره آموزش و پرورش ،رئیس اداره تبلیغات و جمعی از دانش آموزان مدارس در سالن شهید باهنر شهرستان نوشهر برگزار شد.IMG_0750
حجت الاسلام محمود مشایخ در این مراسم طی سخنانی با اشاره به قصص قرآن و داستان حضرت یوسف پیامبر گفتند: امروز شما جوانان همه یوسف هستید و همانگونه که برادران یوسف به او حسادت ورزیدند دشمنان هم مانند برادران یوسف به شما جوانان حسادت می ورزند .
وی بااشاره به اینکه دشمن به بهانه بازی و ورزش به دنبال ضربه زدن به شما جوانان است افزود: دشمن امروز نه تنها از ورزش سوء استفاده می کند ، بنام دیپلمات و سفیر، جاسوس می فرستد، بنام مستشار نظامی به اسرار نظامی دسترسی می یابد، بنام حقوق بشر از مزدوران خود حمایت می کند، بنام کارشناس اقتصادی، کشورهای ناتوان را ضعیف نگه می دارد، بنام سم پاشی مزارع ، باغها را ازبین می برد و همچنین بنام اسلام شناسی ، اسلام را وارونه جلوه می دهد.
امام جمعه نوشهر در ادامه سخنان خود به داستان حضرت نوح(ع)نیز اشاره کرد وفرمود: حضرت نوح برای نجات مردم کشتی ساخت تا آنها را نجات دهد.آنها که پیروی اش کردند، از طوفان نجات یافته و آنها که مخالفتش کردند هلاک شدند.
وی افزود:امروز هم طوفانهایی در جامعه وجود داردمثل ماهواره ، مواد مخدر ، تبلیغات سوء دشمن ، القاء شبهه در دانشگاهها، 136 شبکه تلویزیونی که علیه ما فعالیت می کنند و… همه طوفانند و هدفشان رواج مسائل ضد اخلاقی و ازبین بردن زشتی روابط نامشروع است.
حجت الاسلام مشایخ در ادامه گفت : پس ماهم نیاز به کشتی نجات داریم و بهترین کشتی نجات امام حسین علیه السلام و ائمه معصوم هستند.