• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

دولت باید پرچمدار گفتمان انقلاب باشد

حجت الاسلام مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در آغاز خطبه های نماز جمعه مورخ 25/1/96 خود و عزیزان نمازگزار را به تقوای الهی و پرهیزکاری سفارش کرده و گفتند : اساس اخلاص ، توحید است و راه توحید شناخت بهتر خدا و صفات اوست.

حجت الاسلام مشایخ در آغاز خطبه ی دوم به بررسی مناسبت های هفته پرداختتند. 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را گرامی داشته و از قوای مسلح کشور و همچنین دانشجویان و کارکنان نیروی دریایی شهرستان نوشهر تقدیر و تشکر کردند.

وی همچنین در پی ثبت نام کاندیدا های ریاست جمهوری افزود : فضای کشور هم اکنون انتخاباتی تر شده است.ثبت نام کاندیدا های ریاست جمهوری برنامه ریزی مناسبی ندارد و نباید باعث پایین آوردن شأن ریاست جمهوری و به سخره گرفتن آن شود. مسئولین می بایست به چاره ای بیاندیشند. ایشان در ادامه نیز گفتند : انتخابات شوراهای اسلامی نیز باید تحت نظر شورای نگهبان باشد تا دچار مشکلی نشوند.

امام جمعه ی شهرستان نوشهر در ادامه ی سخنان خود به لزوم روحیه انقلابی اشاره کرد و گفت هرجا روحیه انقلابی داشتیم پیروز شدیم مثل جنگ تحمیلی و انرزی هسته ای و حل فتنه 88 و گفت : افرادی که در فتنه ی 88 دست داشته اند می بایست به اشتباه خود اعتراف کرده و از مردم عذرخواهی کنند.

حجت الاسلام مشایخ در فراز پایانی خطبه ها ویژگی های یک دولت انقلابی را بیان داشتند و گفتند: باید گفتمان دولت ، گفتمان انقلابی باشد و دارای شرایط ذیل باشد :

1- توانمند و کارآمد بودن

2- مدیریت جهادی داشتن یعنی خدمت بی منت

3- پایبند بودن به قانون اساسی

4- مقاوم و شجاع بودن در برابر دشمن و توطئه های آنها