• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

دو قطبی شدن کشور در انتخابات 96 تکرار فتنه 88 است

دو قطبی شدن کشور در انتخابات 96 تکرار فتنه 88 است

حجت الاسلام مشایخ امام جمعه ی محترم نوشهر در نماز جمعه ی 9 مهر گفت حفظ وحدت و رعایت مصالح کشور بر همه لازم است. از فضای دوقطبیث کشور دشمن سو استفاده می کند. در انتخابات 88 دو قطبی شدن کار را خراب کرد. رهبر معظم انقلاب به آن آقا فرمود شرکت شما در انتخابات صلاح نیست ( جنین توصیه ای در زمان امام خمینی (ره) هم سابقه دارد. ) سخن رهبر آنقدر شفاف است که هیچ کس نمی تواند سو استفاده بکند. اگر کسی سوال کند پس رقابت در انتخابات چه می شود ؟ جواب این است که بنا نیست با انتخابات کشور دو قطبی و دچار چالش شود. رقابت و انتخابات در چارچوب حفظ نظام انجام می شود.

نیروی انتظامی نیروی حاکمیت

خطیب جمعه ی نوشهر به مناسبت هفته ی نیروی انتظامی گفت نیروی انتظامی نیروی حاکمیت است و بزرگترین وظیفه اش حفظامنیت داخلی است. باید انقلابی و دین دار باشد. باید خانواده آنها در پوشش الگو باشند. باید تقویت شوند و نباید خریداری شوند.

امام جمعه ی نوشهر در بخش دیگری از سخنانش به مناسبت روز دریانوردی از زحمات دریانوردان تشکر کرده و گفت : همه از زحمات دریانوردان استفاده می کنند ، حمل و نقل دریایی ارزانترین است. دریا با صادرات و واردات و با ترانزیت نقش بالایی در اقتصاد دارد. وی همچنین در ادامه افزود با آنکه بندر نوشهر قدیمی ترین بندر مازندران است ولی توسعه ی لازم نیافته. ترمینال خوب و راه دسترسی ندارد و مصوبه پس کرانه اجرا نشده است. با توجه به سال اقدام و عمل انتظار داریم مسئولین بالا به توسعه بندر نوشهر فکر کنند.

حجت الاسلام مشایخ در بخش دیگری از سخنانش فرمود : کسانی که زمین بنیاد علوی دارند می توانند با اسناد و مدارک به اداره کل اموال و املاک در نوشهر مراجعه و سند دریافت نمایند.

امام جمعه ی نوشهر در بخش پایانی خطبه های نماز جمعه روز شهادت محمد الدوره نوجوان 12 ساله فلسطینی و روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی را گرامی داشتند و گفتند رژیم صهیونیستی در 50 سال گذشته نوجوانان را در کشتار ، حبس و شکنجه هدف قرار داده است. شیمون پرز ملعون که در این روز ها مرد قصاب و جلاد فلسطینی ها بود . امید است با نابودی بقیه ستمگران رژیم منحوس صهیونیستی نابود شود.

حجت الاسلام مشایخ خطبه ی اول را به عزاداری دهه عاشورا و آسیب زدایی آن اختصاص داد.

 

 

photo_2016-10-01_00-38-25 photo_2016-10-01_00-38-31