• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

محور های خطبه نماز جمعه مورخ 95/05/29

مبارزه با قاچاق

حجۀ الاسلام مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در خطبه های نماز جمعه 95/05/29 به مناسبت هفته ی دولت به بیانات رهبری اشاره کرد و گفت: مبارزه با قاچاق یکی از شاخه های اقتصاد مقاومتی است به شرط این که جدی باشد زیرا قاچاق هم مشکل امنیتی دارد هم سیاسیو اقتصادی و هم بهداشتی ، چون قرنطینه ندارد. به عنوان نمونه درخت های شمشاد در معرض خطر قرار گرفته اند. 3 هزار هکتار شمشاد خشک شد ! قطعا آفت آن از خارج آمده است.

جنایات در بحرین

امام جمعه ی محترم در بخش دیگری از سخنان خود گفتند: آل خلیفه در بحرین جنایت را به اوج رسانده ، علاوه بر سلب تابعیت از آیت الله شیخ قاسم ، حکم اعدام جمعی از جوان ها را صادر و از اقامه نماز جماعت و سخنرانی در مساجد و حسینیه ها ممانعت به عمل می آورد و از پرداخت خمس به نمایندگان مراجع تقلید جلوگیری می کند.

روز جهانی مسجد

بخ مناسبت آتش سوزی مسجد الاقصی در 30 مرداد توسط رژیم صهیونیستی در سال 1969 (47 سال قبل) بنام روز جهانی مسجد نام گذاری شد، به تعبیر رهبر انقلاب طراز مسجد در جمهوری اسلامی مسجدی استکه دارای امام جماعت ، هیئت امنا و برنامه ی خوب باشد.

امام خمینی (ره) فرمود مسجد سنگر است . کدام مسجد؟

مسجدی که عامل بیداری ، وسیله ی مقابله با دشمن و عامل وحدت باشد. مسجد اگر مجتمع فرهنگی شد ، دارای کتابخانه شد و کانون فرهنگی و امثال اینها شد ، دشمن از آن می ترسد.