• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

به گزارش نوشهر آدینه ، حجت الاسلام عبدالغفار آل حبیب در خطبه های نمازجمعه این هفته نوشهر با تشکر از هیات مذاکره کننده ایرانی با گروه 5+1 در رابطه با فعالیت های هسته ای ایران ،افزود : ازاین که کشورهای آمریکا و انگلیس دراین مذاکرات و رسیدن به توافق نهایی اعتمادی ندارند باید بدانند که دنیا به آنان اعتماد ندارد.
وی با اشاره به این که مذاکرات هسته ای چهره مکارانه کشورهای طرف مقابل را در دنیا کاملا آشکار و برملاء کرد،اظهارداشت : به اذعان این کشورها که توسعه و پیشرفت درسایه ارتباطات بین المللی تحقق می یابد پس چرا رفتارهای دوگانه دارند ملت آمریکا نیزباید آگاه باشد که گرفتارچه حاکمانی شده اند و زیرسیطره کشورهایی چون رژیم صهیونیستی اسرائیل قرارگرفته اند .
امام جمعه موقت نوشهربا گرامیداشت هفتم آذر روز نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی گفت که اکنون دنیا می داند که نظام جمهوری اسلامی به لحاظ اقتدار در بعد نظامی به یک قدرت بزرگ اسلامی تبدیل شده است.
آل حبیب افزود : هم اینک بیشترنگرانی کشورهای دنیا از پیشرفت و توسعه ایران است چرا که نظام اسلامی اکنون به لحاظ علم و فناوری به جایگاهی رسیده که توان ساخت پهبادهایی را دارد که در سال های اخیرنمونه ای از آن را کشف کرده بود.
امام جمعه موقت نوشهربا اشاره به درپیش بودن دهم آذر روز مجلس شورای اسلامی افزود : اکنون نمایندگان مجلس نیز باید همانند مدرس خط و مشی این شهید وارسته را ادامه دهند.