• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

وهابیت و داعشی ها بنی امیه ی امروز هستند

وهابیت و داعشی ها بنی امیه ی امروز هستند

همزمان با دهه ی ولایت و امامت ، نماز عبادی سیاسی جمعه مورخ 95/06/26 در مصلی امام خمینی (ره) نوشهر به امامت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مشایخ برگزار شد . خطیب نماز جمعه نوشهر پس از سفارش به تقوا گفتند: قانون برتر نیاز به مدیر برتر دارد. اسلام و قرآن دین برترند و نیاز به مدیر برتر دارند و غدیر برای این که مدیر برتر به مردم معرفی شود به وجود آمد. ابلاغ امامت حضرت علی (ع) از ابتدای رسالت پیغمبر (ص) بود . روز غدیر روز بیعت گرفتن برای آن حضرت بود و یکی از روز های مهم اسلام است چون رسماً از جانب خدای متعال به امامت منصوب شد.

خطیب نماز جمعه نوشهر در بیان مناسبت های این هفته گفتند: 26 شهریور روز کشتار فجیعانه فلسطینیان در اردوگاه صبرا و شتیلا است که در این روز 3297 نفر را کشتند. مقام معظم رهبری در سخنانت اخیر خود آل سعود را شجره خبیثه تعریف کردند این تعبیر در قرآن آمده است و به بنی امیه تفسیر شده است. و بیانگر خط انحرافی است که در آن روز شکل گرفت. وهابیت و داعشی ها بنی امیه ی امروز هستند. جنایاتی که امروز وهابیت در جهان اسلام انجام می دهد همان کاری است که بنی امیه انجام می داد.

31 شهریور آغاز هفته دفاع مقدس و اول مهر شروع سال تحصیلی جدید می باشد. این ایام را گرامی می داریم و از دست اندرکاران امر تعلیم و تربیت قدر دانی می نماییم.

آمار و اطلاعات پایه اصلی تصمیم گیری

مقام معظم رهبری در دیدار اخیر مسئولین آمار سرشماری کشور فرمودند: آمار و اطلاعات دقیق پایه اصلی تصمیم گیری در کشور است. ایشان در ادامه سخنان خود گفتند : از بلاهای بد اختلاف آمار هاست باید منشا آمار غلط شناسایی گردد . …

امام جمعه نوشهر در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به سخنان بعضی  از افراد که می گویند ائمه ی جمعه نباید در مورد قرار داد ها صحبت نمایند گفت: خطبه ی دوم نماز جمعه مربوط به اطلاع رسانی است. باید ائمه ی جمعه به مردم اطلاعات بدهند.

امام جمعه ی نوشهر به مناسبت روز شعر و ادب و بزرگداشت شهریار گفت : از فرهنگ و زبان فارسی و عربی که زبان قرآن است نباید غافل بود.

ضمناً مدیر آموزش و پرورش نوشهر به عنوان سخنران قبل از خطبه به مناسبت شروع سال تحصیلی مطالبی در خصوص تعلیم و تربیت بیان کردند.