• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

پیام های مناظره ی کاندیدا های ریاست جمهوری آمریکا

پیام های مناظره ی کاندیدا های ریاست جمهوری آمریکا

امام جمعه ی نوشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته 30/07/95 در ادامه ی شرح دعای عرفه امام حسین (ع) گفت ظلم سه قسم است ، 1- ظلم به خدا که عبارت است از شرک به خدا. 2- ظلم به مردم مثل قتل و سرقت . 3- ظلم به نفس یعنی گناه بین خود و خدا

حجت الاسلام مشایخ در ادامه گفتند : در هفته ی گذشته ابلاغ سیاست انتخابات را توسط رهبر انقلاب در 18 بند داشتیم. فلسفه ابلاغ این سیاست ارتقاء سیاست ، قانون گرایی بیشتر و شفاف سازی منابع مالی است. گاهی شرایطی ایجاد می شود که دشمن سو استفاده می کند مثل سال 88 لذا باید کاری کرد که از نفوذی ها جلوگیری شود.

امام جمعه نوشهر در ادامه افزود ، در هفته ی گذشته بیش از هزار نفر از نخبگان با رهبر انقلاب دیدار داشتند. آقا فرمودند این ها هدایای نفیس الهی هستند باید حفظ شوند و از آنها برای پیشرفت کشور استفاده کرد.

جوانان باید شجاع ، با سواد ، دارای ابتکار ، خودباوری و غیور باشد تا مفید باشند.

حجت الاسلام مشایخ در ادامه گفتند کاندیدا های ریاست جمهوری آمریکا همه در ایران ستیزی مسابقه دادند . مناظره ی دو کاندیدای آمریکا خانم کلینتون و ترامپ برای ما پیام های متعدد دارد. 1- ایران ستیزی 2- اسلام ستیزی ؛ اساساً با اخلاق و دین دشمنی دارند و مسئله همجنس بازی برای آنها مطرح است و البته با اسلام ناب دشمن هستند نه اسلام وهابیت 3- همه شان دنبال رضایت و حمایت از رژیم صهیونیستی هستند. 4- وجود فساد اخلاقی در هیئت حاکمه آنجا ، نسبت فساد به همدیگر میدادند. 5- نگاه منفعت طلبانه به خاور میانه که غارت کنند . 6- اعتراف به تاسیس داعش. 7- دروغ بودن دموکراسی در آنجا ، فقط دو کاندیدا دو حزب .