• خطبه های نماز جمعه مورخ 11/3/1397

    خطبه های نماز جمعه مورخ 11/3/1397

  • این سنت الهی است که دشمن شکست بخورد

    این سنت الهی است که دشمن شکست بخورد

  • تنها راه نجان فلسطین مقاومت است و رژیم صهیونیستی محکوم به فنا و نابودی است

    تنها راه نجان فلسطین مقاومت است و رژیم صهیونیستی محکوم به فنا و نابودی است

9 دی روز تجلی اراده ملت ایران و روسیاهی فتنه گران است.

به گزارش آدینه نوشهر حجت الاسلام محمود مشایخ در خطبه های امروز نماز جمعه نوشهر اظهار داشت: حرکت مردم در 9 دی سال 88 حرکتی خودجوش، در حمایت از ولایت و ابراز علاقه به امام حسین(ع) بود.
وی افزود: فتنه گران و اربابان خارجیشان با توجه به شعارهایی که مطرح کردند، قطعا قصد براندازی نظام را داشتند که به یاری خدا محقق نشد؛ پس کسی نباید در حمایت از فتنه گران عقبه آنان را ملاک قرار دهد ،همانطور که طلحه و زبیر جز اصحاب پیامبر بودند ولی در مقابل علی(ع) ایستادند.
امام جمعه نوشهر با اشاره به پشت سرگذاشتن ماه های محرم و صفر و در پیش بودن شهادت امام حسن عسگری و سالروز آغاز امامت حضرت ولیعصر(عج) گفت: این عزاداری ها شناسنامه و سمبل شیعه و نشانه محبت اهل بیت است که هرگز کمرنگ نخواهد شد.
حجت الاسلام مشایخ با گرامیداشت هفته ثبت احوال بیان داشت: بررسی ها نشان میدهد آمار ازدواج و ولادت رو به کاهش و آمار طلاق رو به افزایش است و این موضوع، هم زنگ خطری برای خانواده و عفت عمومی و هم اقتصاد آینده کشور است که باید از آن جلوگیری شود.
وی همچنین به جهت تشکیل جلسه برای حمایت از سرمایه گذارای بخش خصوصی در نوشهر از استاندار و دست اندرکاران تشکر کرد و خواستار همکاری همه مسئولین برای عملی شدن این مصوبات شد.