• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

خلاصه ی خطبه ی نماز جمعه مورخه 94/10/04

آیت الله مشایخ بعد از توصیه و سفارش به تقوا اشاره داشتند این هفته ، هفته ی وحدت است. درسی که باید همیشه تکرار شود امید است همه ی مسئولین به این امر توجه ویژه داشته باشند.

در ضمن بیان مناسبت ها ، هفته ی وحدت هفته ی اداره ی ثبت احوال روز تاسیس نهضت سواد آموزی و روز تاسیس حفاظت هواپیمایی توسط سپاه و روز شهادت شهید آیت الله غفاری را گرامی داشتند.

به مناسبت روز 9 دی اشاره به پیامد های فتنه ی 88 کردند و گفتند انتخابات در هر دوره رفراندمی است برای نظام و آن سال حدود 85%  شرکت کردند و این در دنیا نرم بالایی است . متاسفانه فتنه ی 88 چهره ی نظام را در عرصه ی بین المللی خدشه دار کرد و خسارات مالی فراوان و جانی وارد ساخت و ظلم بزرگی به اصل نظام شد.

و اما از دست آورد های 9 دی این که آتش فتنه توسط مردم خاموش شد و حماسه ی 9 دی به صورت خود جوش با احساس مسئولیت شرعی مردم انجام شد و مهر تاییدی بود برای انتخابات این سال و تجدید عهد و میثاق با رهبری بود.

با پاان یافتن ثبت نام مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی ، احراز صلاحیت کاندیدا ها توسط شورای نگهبان شروع میشود. شورای نگهبان اولین سنگر نظام است و در طول 4 دهه فشار های زیادی را متحمل شد بعد از این شاید هجمه هایی علیه شورای نگهبان صورت گیرد ولی شورای نگهبان نباید کوتاه بیاید چون خطر نفوذ در حکومت پیش می آید. مجلس خبرگان نباید به مسائل سیاسی آغشته شود چون مجلس مقدس و تصمیم گیری برای مصالح کشور است.

اخیراً رئیس جمهور آمریکا مصوبه ای را امضا کرد مبنی بر منع مسافرت دوستانش در چهار کشور ایران، سوریه، عراق و سودان. دوستانش حدود 38 کشور هست مثل ژاپن ، کره ، اتحادیه اروپا و… . با این مصوبه سرمایه گذاران و تجار نمتوانند بیایند، با این مصوبه پس از برجام بجای اینکه تحریم را لغو کنند تحریم را دور زده اند. رهبر انقلاب بار ها فرمودند دشمنی آنها با ما تمام نشده است و قابل اطمینان نیستند. وزیر خارجه آمریکا به وزیر خارجه ی ما نامه مینوسید که نمیگذاریم این اجرا شود، مگر میشود مصوبه ای به امضای رئیس جمهور برسد و اجرا نشود؟ باید مقابله به مثل کرد. باید گوش مسئولین ما به فرمایشات رهبر باشد تا نجات یابیم. اخیراً اعلان کردند 14 تابلوی نقاشی شما را به شما میدهیم ، میلیارد ها دلار پول ما را بلوکه کردند و در این زمان که نفت ارزان شده و دولت نیاز دارد نمیدهند و تابلو میدهند!.