• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

    در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

    الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

    خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

آیت الله مشایخ امام جمعه ی محترم شهرستان نوشهر در آستانه ی فرا رسیدن 5 مرداد سالروز برگزاری نماز جمعه در جمع کارکنان اداره ی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان نوشهر حضور یافتند . پس از اقامه ی نماز ظهر و عصر مواردی را متذکر شدند و گفتند: برای حضور قلب در نماز هر کس باید چنان عبادت کند که گویی با چشم دل خدای متعال را می بیند و در حضور اوست.

امام جمعه ی محترم نوشهر در خصوص تلاش برای خنثثی سازی فعالیت های دشمن جهت منحرف نمودن نوجوانان و جوانان عزیز ایران اسلامی گفتند: مردم بزرگوار ما همواره در صحنه ها و عرصه های متعدد همراه و همپای انقلاب اسلامی بوده و خواهند بود. شما نگاه کنید ، در روز قدس امسال مانند همه ساله مردم با زبان روزه در دل آن گرما حضور یافتند و راهپیمایی کردند. خداوند خیرشان دهد. این نشان دهنده ی این است که مردم ما دیندارند . با داشتن چنین ملتی قابل پذیرش نیست عده ای بسیار قلیل در ماه مبارک رمضان علنی روزه خواری نمایند و یا با بدپوشی بخواهند به عفاف اجتماعی دهن کجی نمایند.  باید توجه داشته باشیم دشمنان ما همواره در تلاشند که جوانان ما را از دین و دین داری دور نگه دارند . همه ی ما باید در خنثی گردن این حرکت دشمنان سعی وافر نماییم. در این راستا نقش آموزش و پرورش در تربیت فرزندان ما حائز اهمیت است. از مدیریت آموزش و پرورش و دست اندرکاران تشکیل این جلسه قدردانی می نماییم انتظار داریم در شروع سال تحصیلی جدید جلسه یا جلساتی با حضور نیرو های آموزشی اعم از مدیران و معلمان گذاشته شود تا ان شا الله در آن حضور یافته و انتظارات نظام اسلامی را بیان نماییم و البته در جلسات متعددی که تا کنون با این عزیزان داشته ایم به این نکات اشاره کرده ایم.

آیت الله مشایخ با توجه به نزدیک شدن 5 مرداد سالروز برگذاری نماز جمعه در بعد از انقلاب به امامت مرحوم آیت الله طالقانی گفتند: شرکت در نماز جمعه تایید و امضاء حکومت است . نماز جمعه9 سنت رسول الله (ص) می باشد و حضور در آن خالی کردن دل منافقین و دشمنان است . نماز جمعه دارای برکات زیادی است. به مردم هر منطقه هویت می بخشد . تریبون نماز جمعه جایگاه بیان مسائل و مشکلات مردم و انتقال آن جهت پیگیری به مسئولین می باشد. نماز جمعه ی نوشهر از نظر کمیت و کیفیت خوب است. تنها توقع ما از مردم این است که با حضور خود صفوف نماز جمعه را فشرده تر نمایند.

photo_2016-07-22_09-23-54 photo_2016-07-22_09-24-07 photo_2016-07-22_09-24-17