• در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

  در جنگ اقتصادی مردم نباید سرباز و ابزار دشمن شوند

 • الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

  الگوی نظام اسلامی حکومت علی (ع) است

 • خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

  خلاصه خطبه های نماز جمعه مورخ 26/5/97

 

سخنرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مشایخ امام جمعه نوشهر در جمع روحیانیون و طلاب مدرسه علمیه شهید بهشتی نوشهر و چالوس در مدرسه شهید بهشتی به مناسبت شهادت شهید آیت الله شیخ باقر النمر مورخه 13/10/1394

سرانجام بعد از مدت ها حبس و شکنجه آل سعود خبیث آیت الله شیخ باقر النمر را شهید کردند. او رهبر شیعیان عربستان 58 ساله مجتهد مسلم که تحصیلاتش را در ایران فرا گرفت. وی را با 5 هدف شهید کردند.

 • در شرایط فعلی که سوریه و عراق دارند و در داخل حکومت آل سعود اختلاف و رقابت وجود دارد خواست ایجاد رعب و وحشت کند میخواهد با شعار خادم الحرمین و ام القرای خواندن حجاز و مبارزه با شیعه و بزرگ کردن اهل سنت دست به این جنایت هولناک زد.
 • دومین هدف داشتن رهبری سنی های دنیا بود. در گذشته در جهان اهل سنت اخوانی ها پیشتاز بودند یکوقت معمر القذافی خود را رهبر عرب میدانست حالا او میخواهد بگوید من هستم. چند سال قبل امیرعبدالله میخواست به عنوان مرد سال مطرح شود ولی سید حسن نصرالله مرد سال در جهان عرب مطرح شد. حالا آنها برای اینکه مبادا یم سید حسن نصرالله دیگر درست شود او را کشتند و شیخ النمر به وضعیت شیعه در آنجا رسیدگی میکرد. در نیجریه هم وضعیت همین است. شیخ زاکزاکی کسی است که تحت تاثیر انقلاب ایران قرار گرفت و تحولی در آنجا ایجاد کرد. برای اینکه مبادا او بزرگ شود آنطور کردند. شیخ النمر وقتی رفت عربستان مجموعه ای درست کرد به نام قائم. شیخ زاکزاکی هم حسیینیه ی بقیه الله درست کرد. آنها از ترویج فرهنگ مهدویت احساس خطر کردند. جریان صهیونیستی و مسیحی با مهدویت مخالف است.
 • مقابله با واکنش جهانی به این اقدام جنون آمیز از تابستان بحث اعدام او مطرح شد. خیلی واکنش داشت عجیب است عربستانی که هیچ حقوق بشر ندارد و حتی زنها تا چندی قبل حق رانندگی نداشتند و حق رأی دادن نداشتند، حمله اش به یمن ، درست کردن داعش در عین حال ریاست یکی از کمیته های حقوق بشر را بر عهده گرفته است. دلار های نفتی او سبب شد آن واکنش ها بی اثر شود. حالا این کار را کرد یعنی من به هیچ کس و هیچ چیز اعتقاد ندارم.
 • ریاض در یک اقدام کثیف آیت الله شیخ النمر را در جمع خراب کار ها قرار داد عجیب است قبلا گفته بود او رهبر ضد ائتلاف بر علیه تروریست است حالا میگوید او خرابکار است.
 • در واکنش به شکست های عمیق در یمن و عراق و جاهای دیگر این حرکت را انجام داد دنیا هم ساکت است ، در مقابل کشته شدن علوش زهرانی در سوریه اینکار را کردند. عجیب است در ایران یک قاچاقچی اعدام میشود میگویند ضد حقوق بشر است اما از آیت الله شیخ النمر کسی حمایت نمیکند. نه سازمان ملل نه حکومت های منطقه ای. امپراطوری رسانه یعنی این. منطقه قطیف را حکومت نظامی کردند اگر تروریست است چرا حکومت نظامی. اگر تروریست است چرا اجازه ی تشییع ندادید.

ولی بدانید وعده ی خدا حق است و نزدیک، رژیم های نامشروع منطقه به زودی نابود خواهند شد. شاه ایران نواب صفوی را کشت امام را تبعید کرد. صدام آیت الله صدر را شهید کرد کجا رفتند؟

یک ديدگاه برای “سخنرانی حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا مشایخ امام جمعه نوشهر در حوزه علمیه شهید بهشتی

 1. حسین مشایخ گفت:

  ممنون وسپاسگزاریم